KURZ OBLIČEJOVÁ JÓGA

Můžete se cítit hezky, mít pěstěnou pleť, zjemnit vrásky a zpevnit kontury tváře.

Můžete vypadat o pár let mladší.

Ukážu vám jak zahrnout obličejovou jógu a další metody přirozeného omlazování tváře a krku do běžného života jako součást rutiny v péči o pleť.

Stává se vám, že se na sebe díváte do zrcadla nebo se vidíte na fotce a máte pocit, že vypadáte nějak smutně, ačkoliv nejste a máte celkem normální náladu.

Možná:

Pozorujete na sobě padající ústní koutky, které vám dělají smutný dojem z tváře? Máte spadlé líce nebo propadlé tváře. Máte hluboké nosoretní rýhy či vrásky kolem očí? 

Sledujete na svém čele hluboké vodorovné vrásky a vrásky mračivky mezi obočím se více prohloubily. 

Pozorujete povislé kontury tváře, možná dvojitou bradu, hluboké vrásky na krku?

Při pohledu z profilu jste zjistila, že předsouváte hlavu a dělá se vám neoblíbený vdovský hrb?

Prostě z toho nemáte dobrý pocit a pohled na sebe do zrcadla nebo na fotku vám spíše zkazí náladu... 😞 

Možná si říkáte...

"Jak to, že mám už tolik vrásek a moje kamarádky Jana a Iveta nemají ještě skoro žádné?"

nebo už uvažujete

" Asi je čas zajít na botox... niťový lifting nebo možná i lifting  pomocí skalpelu"

nebo vás napadá

"Tak už stárnu, nedá se s tím nic dělat, musím se s tím smířit... co nadělám..."  

Ale to je škoda. Protože se s tím dělat něco dá a nemusíte hned utrácet desetisíce nebo dokonce statisíce za zákroky na klinice estetické medicíny. 

Botoxové injekce stojí tisícové částky a musí se aplikovat opakovaně.

Přiznávám se, že mě tyto myšlenky dříve přepadávaly také. Dnes už se to naštěstí nestává.

Asi před 7 lety, jsem totiž při těchto myšlenkách, kolem svých čtyřicátin, začala pátrat na internetu a hledala něco na způsob jak zpomalit stárnutí tváře. Objevila jsem obličejovou jógu a ta mě nadchla.

Jedná se totiž o Anti-aging přirozeným a neinvazivním způsobem 

Obličejová jóga se stala součástí mého života.  Moc mě baví a ráda ji cvičím. Je to pro mě příjemný relax a způsob péče o sebe sama, který mi dělá dobře na duši. Vím, že dělám něco pro sebe a zlepšuje mi to náladu. 

Když si pro sebe najdeme chvilku a nezařazujeme se až poslední místo v seznamu povinností, které se na nás přes den valí, nabije nás to novou energií a chutí do života. Máme radost, že jsme pro sebe něco udělali. Máme to ve svých rukou. Pak můžeme být klidnější a vyrovnanější během dne i při záplavě povinností.

Proto bych i přála vám, abyste objevili kouzlo obličejové jógy a našli v ní zalíbení. Bude vám zlepšovat náladu a ještě vás při pravidelném a správném praktikování omladí 🙂 

Obličejová jóga je vlastně takový jemný trénink tváře.

Je to soubor cviků, které jemně aktivují svaly na naší tváři a krku.

Zahrnuje také masáže.

Jak by se vám líbilo, kdyby vám vaši blízcí a přátelé říkali:

"Vypadáš dobře, úplně jsi omládla, co děláš?" 

"Ty bláho, kam zmizely tvoje mračivky?" 

"Ty používáš nějakou speciální kosmetiku?"

"Máš nějaké hladší čelo."

"Moc ti to sluší, působíš spokojeně...!"

"Vypadáš fantasticky. Pořád stejně, vůbec nestárneš."

Ano, to byste si určitě přála, kdo by ne... 

Kdo by nechtěl vypadat dobře, vypadat mladší? Takového člověka neznám.

Co pro to můžete udělat? 

Stačí, když se sobě denně pár minut pověnujete a brzy na sobě uvidíte omlazující výsledky. 

Pokud jste také jako já příznivcem všeho přirozeného a nechcete hned běžet na botoxové injekce a jiné drahé zákroky, pojďte svou tvář opět vylepšit pomocí OBLIČEJOVÉ JÓGY – jednou z nejpřirozenějších metod přirozeného omlazování tváře, kterou údajně využívaly ke své dlouhodobé kráse gejši. 

Je již vědecky prokázáno, že tato metoda může viditelně omladit tvář průměrně cca o 5 let. 

Jsem certifikovanou lektorkou obličejové jógy a dalších metod přirozeného omlazování. Ráda vás naučím jak tyto metody s lehkostí zahrnout do vašeho života. Ukážu vám jak je možné přirozeným způsobem zpomalit stárnutí tváře a dokonce tvář viditelně omladit. V důsledku toho se budete cítit mnohem lépe i na duši.
Bc. Lenka Mayerhoferová

Proč si tuto metodu přirozeného omlazování tváře dopřát?

Nepodivujeme se nad tím, že pokud někdo chodí do fitnesu a pravidelně cvičí, vycvičí si pěknou postavu. Prostě se věnuje svému tělu. Tak jako se snažíme udržet naše těla ve fomě, můžeme se věnovat i obličeji. Ovšem musíme na to to jít trochu jinak a to velmi jemně. Na tváři máme přes 50 svalů, přesněji 57, které se časem dostávají do napětí, zkracují se a nebo ochabují.

Na tváři je jeden podstatný rozdíl. Pokožka je přirostlá ke svalům a tím pádem, pokud budeme aktivovat svaly na tváři, prokrvíme a posílíme je jemným cvičením, naháníme novou vyživenou krev i do pokožky - do své pleti.

Pleť se začne rozjasňovat. Tón pleti se bude sjednocovat. Pigmentové skvrny se budou zesvětlovat. Sval se uvolní a zaktivuje správným způsobem, začne se vracet do původního stavu a vypne se. Pokožka na něm se bude opět napínat. Hluboké vrásky  se budou zjemňovat a jemné vrásky budou mizet. Zlepšíme vizáž krku.

Rozhýbeme lymfu ve tváři - zmenší se opuchy a otoky např. pod očima. Výživa do pleti bude přicházet zevnitř těla - z mikroživin z krve, kterou budeme nahánět cvičením do obličejových svalů na tváři.

Další výhody cvičení obličejové jógy

Další výhoda: tato metoda omlazování tváře je v podstatě levná. Po počáteční investici do kurzu, je dále zadarmo. Naučíte se jí a můžete jí používat doživotně. Nebudete muset utrácet finance za drahé estetické zákroky, pokud jste o nich někdy uvažovali. Ušetříte. 

Kupujete si běžně drahou kosmetiku - různé antiaging krémy a séra, které slibují na etiketé téměř zázraky - zmizení vrásek apod. Očekáváte od nich něco závratného. Bohužel k vašemu zklamání se až tak moc neděje. Raději ani nepočítáte kolik jste zainvestovala do těchto drahých produktů.

Tato prvotní kosmetická péče je velmi nutná a důležitá, ale zázraky v omlazování od ní příliš nečekejte. Krém hydratuje a chrání první vrstvu pokožky epidermis, ale nedostane se hluboko do dalších spodních vrstev kůže, které právě potřebujeme zaktivovat k regeneraci. Neuvolní svaly na tváři ani je správně nezaktivuje k činnosti. K tomu nám pomáhá obličejová jóga a masáže.

Obličejová jóga je takový malý zázrak.

Působí právě v hlubších vrstvách kůže.

Cílí na podkoží a svaly. 

Obličejová jóga  - je komplexní trénink tváře. Zahrnuje cviky pro jednotlivé partie tváře od krku až po čelo a masáže. Ovšem je důležité zmínit ještě jednu zásadní věc.

Pokud chcete dosáhnout viditelného omlazení tváře, je potřeba procvičovat celý obličej. Od dekoltu, krku až po čelo. Svaly na tváři jsou mezi sebou propojené a vzájemně se ovlivňují. 

Proto moc nefunguje, když někdo cvičí podle nahodně vybraných videí na internetu a cvičí např. jen 2 cviky na nosoretní rýhy nebo jen cviky na oči.

Sestava cviků v tomto kurzu je právě sestavená k procvičení celého obličeje - obsahuje cviky pro krk, spodní partie tváře, střední partie tváře, oči a čelo.

Tato sestava je prověřená profesionálními lektorkami obličejové jógy a zaručuje viditelné výsledky v omlazení tváře.  "Krása spočívá v milimetrech". 

Kombinace obličejové jógy, masáží, baňkování přináší omlazující výsledky

Obličejová jóga nám svaly krásně zaktivuje, jemně posílí a naučíme si je zvědomit. My ovšem potřebujeme některé svaly i uvolnit. K tomu skvěle slouží masáže, baňkování a tejpování. Kombinace těchto metod přináší skvělé účinky. Nemějte strach, že to zabere spoustu času. Řeknu vám jak na to, aby jste s minimem vloženého času měli co nejlepší výsledky. 

Kdy začít cvičit?

Není už pozdě? Není ještě brzy?

Často se ženy ptají, zda již není v jejich věku pozdě nebo naopak mladé ženy se ptají, zda není brzy.

V žádném věku není pozdě. Rozhodně neházejte flintu do žita. Tělo má úžasné regenerační schopnosti, když mu dáme příležitost a péči. Začít můžete hned. I ve věku 65+ lze zaznamenat hezké omlazující výsledky. 

Tak jako kytička. Může být už ve květináči dlouho. Má malo hlíny. Žádné hnojivo nedostává. Málo zalévaná. Pomalu schne. Opadává. Pokud dostane hnojivo a vodu, hned ožije a znovu časem obroste. 

A není to vlastně ani brzy. Stárnout začínáme už v 25 letech. Čím dřív začnete, tím samozřejmě lépe pro vás. Pokud vás netrápí žádné známky stárnutí, je to pro vás velká výhoda. Můžete si udržet pěkný obličej do pokročilého věku. Prevencí. Tím, že budete předcházet projevům stárnutí. 

Pokud už na sobě známky stárnutí pozorujete, můžete vše zlepšit, proces stárnutí zpomalit a dokonce se o pár let nazpět omladit. 

Je to investice do sebe 

Je to investice do sebe. Čím dříve začnete, tím pro vás lépe. Gravitace nepočká a neustále na nás působí.

Většina žen má rovněž špatné návyky i v držení těla při každodenních činnostech. Vše se propisuje do tváří. Je potřeba si to uvědomit a pracovat s tím vědomě. 

Když se do toho pustíte, časem uvidíte skvělé omlazující výsledky.  Jak na sobě postupně uvidíte změny, bude vaše motivace cvičit ještě větší. Však uvidíte sami. Komplimenty z okolí vás budou hřát na duši a dělat vám radost.

Krása spočívá v milimetrech - což pro obličej platí dvojnásob. 

Věřte, že je velmi příjemné, když se váš ošetřující lékař bude ptát dvakrát za sebou, zda si skutečně zapsal vaše datum narození správně 🙂

Kolik času to zabere? 

Nebojte, není nutné trávit v koupelně další hodiny. Celá sestava cviků z obličejové jógy, kterou vás naučím, zabere denně cca 15 až 20 minut. Nemusíte dřít jako při cvičení v tělocvičně. Svaly na obličeji potřebujeme jemně, ale vědomě aktivovat.

Nemusíte ani nikam chodit. Až se vše naučíte, lze cvičit u vaření, u televize, na procházce, při uspávání dětí... Některé cviky lze provádět v autě i při řízení.

Sestavím vám i kratší sestavy přímo pro vaše problémové partie pro případ, kdy budete mít ještě méně času než 10 minut.

Baňkování rovněž zabere pár minut. Není nutné baňkovat denně. V některých případech je dokonce lepší mnohem delší interval.

Vše probereme v kurzu.

Naučte se metody přirozeného omlazování -

OBLIČEJOVOU JÓGU včetně masáží a baňkování tváře.

Nemusíte nikam chodit a z pohodlí domova absolvujte

ONLINE KURZ OBLIČEJOVÉ JÓGY

včetně baňkování a masáží tváře

Co vám kurz přinese:

 • 1
  Rozzáříte svou pleť, sjednotíte si tón pleti a odstraníte pigmentové skvrnky
  Vaší prokrvenou pokožkou cvičením a masážemi se dostane k vašim obličejovým svalům více živin a nové okysličené krve. Začne se vám zlepšovat stav pleti a postupně začnou mizet pigmentové skvrnky.
 • 2
  Zjemníte si vrásky na čele a mezi obočím
  Zjemníte vrásky na čele a mezi obočím tzv. mračivky alias 11. Naučíte se uvolňovat svaly na čele a posílíte si je. Pomůžou vám také různé druhy masáží čela, které se naučíte.
 • 3
  Zjemníte si nosorotení rýhy
  Zjemníte si nosorotení rýhy cvičením a masážemi.
 • 4
  Zvednete a vyplníte si líce
  Cvičením a posílením svalů si můžete zvednout líce a to vás omladí. V mládí máme většinou všichni pěkné naducané plné tváře. Časem lícní svaly ochabují. Rovněž výrazným zhubnutím můžete přijít o lícní svaly. Ty se samy pak už nezvětší, pokud je netrénujete.
 • 5
  Zjemníte vrásky kolem očí
  Vrásky kolem očí jsou přirozené, ovšem můžete je zjemnit, aby v případě, kdy se zrovna nesmějete mohly být skoro neviditelné.
 • 6
  Zmenšíte podbradek nebo odstraníte dvojitou bradu
  Obličejová jóga se zaměřuje rovněž na správné držení těla. Špatné držení těla způsobuje vyosení hlavy ze správné polohy a následně se časem může tvořit dvojitá brada a předsazená hlava. Natrénujete si pozice jak se opět dostat do správného držení těla.
 • 7
  Zjemníte vrásky na krku a zpevníte krk
  Krk náš věk prozradí. Možná pečujete o svůj obličej, ale zapomínáte na krk. Tam pokožka velmi rychle ochabuje. Zvláště svalu platyzma se musíme často věnovat.
 • 8
  Zpevníte povislá oční víčka
  Pokud jsou oční víčka mírně povislá, můžete je ještě obličejovou jógou opět zpevnit a udržovat je v dobré kondici. Pokud je máte již opravdu hodně povislá, že vadí při vidění, zde bohužel už nemůžu slíbit zázraky.
 • 9
  Zbavíte se otoků pod očima
  K tomu pomůžou masáže, které se naučíte a některé cviky na oči.
 • 10
  Zpevníte kontury tváře
  Časem ochabuje pleť a začínají se slévat kontury. Celá tvář jako by padá dolů. Zpružníte si pokožku a vrátíte svaly na své místo.
 • 11
  Zvednete nahoru na své místo spadlé ústní koutky
  Spadlé ústní koutky dělají dojem smutné tváře a to určitě nechcete.
 • 12
  Zvýšíte si sebevědomí
  Začnete o sebe pečovat a věnujte si chvíli pro sebe. Budete se soustředit na svůj obličej, začnete se mít více ráda. Zvýšíte si sebevědomí. Bude vám lépe na duši. Budete se věnovat sama sobě a vlastním přičiněním, vlastníma rukama se budete omlazovat. Můžete si ze cvičení udělat rituál, na který se budete těšit.

Vše vám názorně ukážu a budete mít záznamy z lekcí

Co se v kurzu naučíte? 

 • Rozcvičku, která protáhne krásně obličej a uvolní krční svaly + 4 důležité rozcvičkové cviky
  Ano, i v obličejové józe je rozcvička 🙂 Krásně si protáhnete obličej a krk a připravíte se na cvičení. Obsahuje mimo jiné i 4 cviky, které protáhnou a zaktivují celou tvář. Na rozcvičku naváže základní sestava 13 cviků. Krk prozrazuje náš věk. Hezký dlouhý krk a narovnaná šíje je známkou mládí. Proto se na něj v rozcvičce hodně zaměříme.
 • Základní sestavu 13 cviků obličejové jógy pro procvičení celé tváře + 7 cviků doplňkových
  Naučíte se základních 13 cviků, které Vám nastartují svalové tkáně ve tváři k postupnému omlazování. Na ně se časem naváže dalšími cviky. Cviků a variant cviků je v OJ opravdu mnoho. Naučíte se je i kombinovat dohromady. Vyberete si cviky, které vám vyhovují.
 • Masáže obličeje
  Tyto relaxační masáže si zamilujete. Většinou se provádí po cvičení nebo na večer po odlíčení tváře.
 • Baňkovaní tváře silikonovými baňkami
  Baňkování vám krásně prokrví tvář. Pokud tuto metodu zahrnete do svého rituálu péče o sebe, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Pravidelnou masáží silikonovými baňkami docílíte zdravě vypadající pleti.
 • Jak pečovat o svou pleť
  Dozvíte se jak pečovat o svou pleť a pár slov o důležitém čištění pleti.
 • Další anti aging tipy
  Prozradím vám své tipy na kvalitní kosmetiku za rozumnou cenu a další antiaging tipy, např. jak ještě můžeme působit na zjemnění mračivky.
 • Dozvíte se něco o estetickém tejpování tváře
  Ukážeme si tejpování čela. Dám vám tipy kde koupit jemné kvalitní bavlněné tejpy, které jsou určené pro tejpování tváře.
 • Jak zařadit obličejovou jógu a další techniky do každodenního života
  Jak pohodově zařadit obličejovou jógu do každodenního života, aniž by vám najednou zabírala příliš času.

Takže to shrňme: naučíte se minimálně 24 cviků, masáže tváře, různé omlazující hmatové techniky, baňkovat tvář a zatejpovat čelo. 

Budu sledovat zda vše provádíte správně

Součástí kurzu: 

 • Individuální přístup - Diagnostika tváře a vytvoření minisestavy cviků přímo pro vaši tvář
  Ve třetí lekci vytvoříme diagnostiku vaší tváře a následně minisestavu základních cviků, která zabere opravdu jen pár minut. Sestava bude sestavena přesně na míru pro vás – pro partie, které na sobě budete chtít vylepšit. Bude pro vás vytvořená pro případ, že máte zrovna málo času.
 • Uzavřená soukromá Facebook skupina a v ní záznamy vysílání jednotlivých lekcí kurzu
  Tato skupina vám bude sloužit k zodpovězení dotazů a budou zde nahrána videa - jednotlivé lekce, které budou zpřístupněné minimálně dalších 12 měsíců po skončení kurzu. K záznamům se můžete tedy kdykoliv vrátit, pustit si znovu energii z kurzu a připomenout si správné provádění cviků. Ve skupině budou stejně naladěné ženy na cvičení a můžete se vzájemně motivovat. Pokud nemáte na Facebooku osobní profil, mohu nahrát záznamy lekcí na YouTube se soukromým zobrazením.
 • Pracovní listy s vyobrazením cviků
  Pracovní listy obdržíte emailem jako soubor pdf. Můžete si je vytisknout. Během kurzu si do nich můžete zapisovat poznámky.
 • Tahák se cviky obličejové jógy
  Ty nejdůležitější cviky na jedné kartě ve formátu pdf - možno opět vytisknout.
 • Pracovní listy k baňkování
  Vše, co si řekneme na kurzu o baňkování dostanete i v písemné formě.
 • Motivační listy
  Motivační listy pro psychickou podporu, aby se vám snadněji podařilo obličejovou jógu zahrnout do běžného života. Motivace a chuť cvičit je někdy potřeba opakovaně "nakopnout".
 • Moje osobní podpora
  Moje osobní podpora pro vás buď emailem a nebo ve Facebook skupině po dobu trvání kurzu a navíc jeden měsíc po skončení kurzu. Budu vás motivovat ke cvičení.

Pokud jste si řekli:

"To zní dobře, to mě vážně zaujalo".

nebo

"Chci pro sebe něco udělat a cítit se sebevědomě".

nebo

"Už nebudu nic odkládat, hlavně sebe ne! Chci začít cvičit obličejovou jógu, naučit se masáže, baňkovat tvář a OMLADIT SE".

Pak vás zvu na online kurz obličejové jógy.

Kurz můžete se mnou absolvovat i individuálně 1:1. 

Kurz je rozdělen do 3 lekcí trvajících 60 až 75 min., které probíhají 1x týdně online. 

Spojíme se přes Google Meet. Nemusíte si instalovat žádnou aplikaci. Odkaz k připojení vám bude zaslán emailem před zahájením kurzu.  

Není se třeba obávat žádných složitých technických nastavení. Jen kliknete na link (odkaz, který vám zašlu do emailu) a uvidíme se. 

Rovněž můžete absolvovat kurz jak samostudium, z nahraných záznamů, bez účasti na setkáních "online na živo". 

Výhodou rozdělení lekcí po týdnu je, že po lekci můžete zkoušet naučené cviky jeden týden doma a v příští lekci můžeme zkontrolovat jak cviky technicky správně provádíte. Případné chybky můžeme napravit.

Můžete se na cokoliv zeptat. Na cokoliv co vás ještě k předešlé lekci napadlo. 

Určitě chcete na sobě co nejdříve pozorovat omlazující výsledky. Proto je kontrola provádění cviků, které se naučíte, velmi důležitá. 

Kurz vedený online má pro vás jisté výhody:

 • šetříte čas, který byste strávila dopravením na místo konání kurzu 
 • šetříte finance vynaložené za dopravu
 • tento kurz je online, ale jako by byl na živo, se vzájemnou interakcí, můžeme spolu navzájem komunikovat, můžete se na cokoliv zeptat, nechat se zkontrolovat při cvičení atd.
 • je pro vás praktický, pokud nemáte možnost zajistit si hlídání dětí
 • je pro vás výhodný, pokud máte raději doma své pohodlí
 • pokud jste zvyklá účastnit se kurzů online a výuka online vám vyhovuje
 • je výhodné cvičit a učit se něco nového se stejně naladěnými ženami. Můžete se vzájemně motivovat

Kurz je pro vás vhodný pokud:

 • hledat náhodná videa na internetu už vás nebaví
 • pokud nevíte jak začít, jak to uchopit a celé poskládat
 • chcete ucelený systém, chcete návod jak začít a jak postupovat, abyste měla výsledky
 • chcete hned začít, nechat se podporovat a motivovat
 • chcete individuální přístup
 • dáváte přednost komorním kurzům, kde navazujete bližší vztahy se ženami, které mají stejný zájem
 • chcete předejít chybám při provádění cviků v obličejové józe
 • chcete se dozvědět další vychytávky pro omlazení tváře, další tipy z oblasti antiaging
 • máte ráda atmosféru kurzu formou "naživo" s interakcí lektorky a její přímé působení

Jak se na kurz připravit:

Kameru na PC nastavit tak, aby vám bylo vidět dobře do tváře a nastavit dobré osvětlení.

Pokud by někdo raději cvičil s vypnutou kamerou, může se účastnit kurzu s vypnutou kamerou.

Doporučuji případně zrcadlo v úrovni očí.

Oblékněte si pohodlné triko s větším výstřihem.

Doporučuji být odlíčená a mít vyčištěnou pleť.

Je dobré si před cvičením namazat pleť hydratačním krémem.  

Dále doporučuji: čelenku, sepnout vlasy, olejíček na masáž, zvlhčovač tváře – nějaké sérum či růžovou vodu nebo stačí i obyčejnou čistou vodu ve spreji,  sešit či papír na poznámky, propisku, něco k pití.

Na 3. lekci je potřeba mít silikonové baňky a tejpy - můžete zakoupit i u mě po domluvě na 1.lekci.

Veškeré informace obdržíte ještě jednou emailem a podrobně s instrukcemi.

Cena kurzu: 2000 Kč

Nejbližší termín kurzu:

 Máte - li zájem o kurz a tyto termíny vám nevyhovují, můžete mi napsat na email nebo přes kontaktní formulář níže. Ozvu se vám a můžeme dohodnout termíny lekcí dle vašich časových možností (v dopoledních či podvečerních hodinách).  

středa 29.5.2024 od 19 hod. 

středa 5.6.2024 od 19 hod.

středa 12.6.2024 od 19 hod.

Objednat kurz můžete stisknutím tlačítka zde, kde najdete objednávku:

Další informace a údaje k platbě za kurz vám přijdou brzy emailem. 

Pokud máte dotazy ke kurzu kontaktujte mě: 

 • emailem oblicejovajoga.lenka@gmail.com
 • Telefonicky smskou či zavolat na 774 828 171
 • Přes kontaktní formulář:

Těším se na vás!

Reference účastnic kurzu 🙂

O tvarovej joge som nevedela nic. Len som chcela cvicit a pracovat na tvari, pretoze som vedela, ze nieco existuje, co by mi mohlo pomoct. U Lenki a jej kurzu som na vsetko prisla! Krasne, prakticky kompletne vsetko vysvetlene a naucene. Par hodin s nou a naucila som sa, co robit, aby sa mi kontury tvare zdvihli a cela tvar vyjasnila! Poznam cviky, vseobecne aj extra pre moj problem s vraskami, viem robit masaze, viem ako bankovat a tejpovat. Komplex vsetko a citim sa uplne sebavedomo! Po par dnoch cvicenia som dostavala koplimenty ako mlado a super vyzeram! 😃Dakujem Lenocka za uzasny kurz, za tvoju podporu, za individualny a flexi pristup k nam vsetkym v kurze. Velmi sa mi pacil a chcela by som s tebou cvicit tvarovu gymnastiku aj dalej. Dakujem!🥰
Ludmila SimekováTransformační kouč
Ahoj Leni, chci ti moc poděkovat za skvělý online kurz a samozřejmě i za tvůj příjemný a milý přístup jakým jsi kurz vedla, že jsi mi zodpověděla každou moji otázku a komunikovala i mimo kurz ochotně a se zájmem. Upřímně, když jsem se do kurzu hlásila, tak jsem měla trochu obavy protože online kurz jsem absolvovala poprvé, ale každý cvik jsi mi srozumitelně vysvětlila, názorně ukázala a zkontrolovala moje provedení cviku, načerpala jsem od tebe hromadu informací jak o obličejové józe, masážích tak o baňkování i tejpování a to vše z pohodlí domova. Leni, moc ti děkuji, že jsi mi ukázala cestu jak na to 🙂
Andrea Qasemklientka z Teplic
WAOW - jsem nadšená! Waow je název jednoho cviku, který jsem se v kurzu naučila a přesně vystihuje mé pocity z jeho absolvování! Hned po prvním cvičení jsem totiž cítila obličejové svaly, které jsem ani nevěděla, že mám. Opravdu na vlastní oči vidím, že mám po každém cvičení pevnější, jasnější a červenější pleť (a není to od studu!). Sestava na míru, kterou mi Lenka ochotně připravila, mi perfektně pasuje a já díky ní vím, že pro sebe denně pár minut a bez větší námahy dělám přesně to, co potřebuji, abych zkrotila proces stárnutí podle svých představ. Kromě cvičení jsem se naučila i hodně věcí o čištění a “údržbě” pleti včetně doporučení vyzkoušených, ověřených a hlavně fungujících technik a konkrétních prostředků. Netušila jsem kolik drobností může člověk dělat nevhodně a zbytečně si tím přidělávat vrásky! A další věc, která mě učarovala byl vytuněný přehled konkrétních oblastí obličeje a jejich souvislost s vnitřními orgány - stačí se “pohladit” a vlastně děláte něco pro své zdraví - úžasné! Díky
Jana VondruškováNápady, zlepšováky do výuky a pro podnikání www.vychytavkypropodnikani.cz
Leni chtěla bych ti touto formou moc poděkovat za parádní kurz Obličejové jógy. Blíží se 40 a začala jsem pozorovat růžně se rýsující vrásky a říkám si: "No, kdy jindy než teď?" Miluju, když jde něco přirozeně a přírodně opečovat. A tak jsem se přihlásila. Bylo to opravdu paradní. Vždycky jsem se na naše vysílání moc těšila, protože to byl čas věnovaný sama sobě🥰 Všechny materiály máš krásně a srozumitelně vyladěné a finální osobní sekvence cviků na vybrané partie, je boží! Ženy pokud váhate, jděte rozhodně do toho, je to krásný čas věnovaný sobě samým. A to pořebujeme všechny❤️
Veronika HolišováPilates, metoda EFT www.veronikaholisova.cz
Kurz obličejové jógy od Lenky jsem si nesmírně užila. Díky kurzu jsem si uvedomila své nedostatky na svém obličeji, a že je možné s nimi pracovat. Mít krasnou pleť bez vrásek a povislé kůže je sen každé ženy od určitého věku 😁. Lenčin kurz velmi doporučuji. Lenka vede kurz přirozeně, srozumitelně a empaticky. Je schopná se vcítit do problému každé ženy a nastavit jí sestavu cviků přímo na míru. Výhodou kurzu online je, že cvičení můžeme provádět v pohodlí domova, což každý ocení, když se zúčastní 😃. Děkuji 🥰
Pavla Ticháčkováhttps://www.energydecin.cz
Oblicejova Jóga s Lenkou je zábava a zároveň zajímavá činnost. Nějak si nepamatuji, že bych své svaly na obličeji předtím tak pocítila, celkový pocit po cvicich a masážích je ohromně příjemný a všechno se to snadno s Lencinym vedením učí. 😁 Baňkování byla pro mne úplná novinka a teď si můžu myslet, že mám vždy něco po ruce a bez velké námahy😉 Takže online OJ Kurz s Lenkou vřele doporučuji, cviky praktikuji při většině domácích činností, čímž dostávají ještě lepší náboj 😉
Libu Bischofg - Berlín
Leni jsi bozi!! Moc se mi to s tebou libilo, byt v kruhu zen - uvolnene, zasmaly jsme se. Udelalas to lehce dostupne a jasne, bylo to zabavne, vsechno vysvetlis, ale ne moc, takze to neni unavne, kazda ta hodina uplynula rychle, bavilo me se na tebe divat jak jsi krasna! a mas prijemny hlas a smich, jo a mam pocit ze si vsechny ty cviky pamatuju! ja vlastne nepouzivam ten papir, coz je super, ty cviky delam asi nejvic v aute, teda ty s ocima moc nejdou, ty delam spis vecer, rano fakt nestiham... Ja vlastne ani nemam zadnou zpetnou vazbu jak to vylepsit, coz je u me neobvykle!! hahaha moc dekuji
Lucie Fialováyoga, breathwork, kundalini joga, masáže, dechové obřady www.luciefialova.com
Super kurz👍. Mně osobně velmi vyhovovalo, že byl kurz veden přes internet z pohodlí domova. Lenka je lektorka velmi profesionální, vstřícná a trpělivá. Dokázala zodpovědět a vysvětlit všechny moje dotazy. Je velmi inspirativní a jsem ráda, že jsem ji poznala.
Vladimíra Droppová Pracuje pro Dream Visage, kosmetické studio https://dreamvisage.webnode.cz/
Obličejová jóga s Leni je fakt krása, zábava a radost zároveň. Vše krásně vysvětlí, laskavě provede, je otevřená sdílení a dotazům a to celé završí svou jedinečnou esencí. Vřele doporučuji.
Sabina PetrlíkováREIKI, Rozkvět duše https://cestasrdce.pageride.cz/
Ahoj Leničko, moc děkuji za parádní kurz obličejové jógy vč. individuální mini sestavy! Je vidět, že tomu rozumíš. Pokaždé jsem se moc těšila na další lekci plnou krásného ksichtění. 😉 Teď jen v tom sama pokračovat, aby se dostavily výsledky. Veronika
Veronika Svobodováhttps://ekonomiehrou.com/
S Lenkou jsem si prošla online kurzem obličejové jógy. Kurz byl přehledný, Lenka nám každý cvik vysvětlila a pokud jsme nedělaly cvik správně, hned nás opravila. Součástí kurzu byl i kurz baňkování a přehledné pracovní listy. K dispozici jsme měly i záznam, kde jsme si mohly jednotlivé cviky projít zpětně. Cvičení obličejové jógy se snažím zařazovat do svého každodenního života. Leni, moc děkuji za tento úžasný kurz a tvé vedení. Opravdu jsem si to užila.
Kateřina Hepperová Kvantové terapie a čištění www.katerinahepperova.cz
Potěší, když se Vaše klientka ve svém příběhu na Fb chlubí tím, že je u Vás v kurzu... 🙂
Když zjistíte, že se chlubí i po čtvrt roce po skončení kurzu 🙂

 

Pomocí obličejové jógy můžete viditelně omladit tvář...

S laskavým svolením FACE YOGA INSTITUTE přikládám foto kolegyněk, které také propadly kouzlu obličejové jógy a omladily se.

Možná vás napadají ještě otázky:

Mám na to vhodný věk?  Není moc brzy?  Není moc pozdě?

Čím dřív začnete, tím samozřejmě lépe pro vás. Začínáme údajně stárnout po 25.roce. Pokud je vám 30+ let a netrápí vás žádné známky stárnutí, můžete si cvičením obličejové jógy a masážemi udržet pěkný mladistvý obličej do pokročilého věku. Budete předcházet vzniku vráskám, padání kontur atd.

Pokud jste překročila věk 40 let a známky stárnutí na sobě již pozorujete, můžete vše zlepšit a proces stárnutí zpomalit a dokonce se omladit.  

Ve věku 50+ bych řekla, že je již nejvyšší čas začít, protože vlivem menopauzy začíná tělo jako by stárnout rychleji. Ale ani ve věku ve věku 60, 65, 70+ neházejte flintu do žita. Můžete si ubrat pár let zpět a můžete vypadat lépe než vaše vrstevnice. Údajně minimálně do roku 75 let má naše tělo sebeobnovovací procesy. Pak už spíše udržuje v kondici především orgány. Ale to je vše velmi individuální. 

Lze tedy začít v jakémkoliv věku. V každém věku budete pozorovat změny k lepšímu, pokud budete konzistentní a provádět techniky, které vás naučím v kurzu. 

Rozhodně si v pokročilejším věku nenamlouvejte, že už to nemá cenu apod. 

Vždy to má cenu a v každém věku je možnost něco zlepšit a připadat si lépe.

Nedávno jsem viděla foto jedné 70tileté dámy jak se dokázala během půl roku omladit a opravdu to byl tedy výsledek, klobouk dolů. 

Já osobně se neustále vzdělávám a jsem v několika dalších kurzech, kde se učím další pokročilé techniky omlazování. 

Je prokázáno, že pravidelným cvičením obličejové jógy, lze průměrně viditelně omládnout o 5 let. Průměrně, to znamená, že někdo může omládnout i o více let. 

A ještě jednu věc jsem vám zapomněla napsat.

Obličejová jóga vás často i rozesměje. Některé pózy a cviky jsou totiž velmi vtipné 🙂

Zatím váháte, protože nic nevíte o obličejové józe a chtěli byste se dozvědět více?

Stáhněte si zdarma e-Příručku o obličejové józe v 17 otázkách a odpovědích. 

Potřebujete pomoc?

Napište mi na email: 

oblicejovajoga.lenka@gmail.com

nebo mě kontaktujte přes kontaktní formulář.

Jsem tu pro Vás, ráda Vám pomůžu.