ONLINE KURZ OBLIČEJOVÁ JÓGA

 

Milé dámy,

stává se vám, že se na sebe díváte do zrcadla nebo se vidíte na fotce a máte pocit, že vypadáte smutně, máte spadlé líce, spadlé ústní koutky, propadlé tváře...

Přibyly Vám hluboké vodorovné vrásky na čele, vrásky... Mračivky mezi obočím se více prohloubily, máte dvojitou bradu, hluboké vrásky na krku nebo moc viditelné nosoretní rýhy či vrásky kolem očí? 

Prostě z toho nemáte dobrý pocit a pohled na sebe nebo na fotku Vám spíše zkazí náladu..

Možná si říkáte: 

"Jak to, že mám už tolik vrásek a moje kamarádka Jana, Iveta... nemají ještě skoro žádné?"

nebo už uvažujete

" Asi je čas na botox..."

nebo Vás napadá

"Tak už stárnu, nedá se s tím nic dělat, musím se s tím smířit... i když se mi to nelíbí..."  

Ale to je škoda. Protože se s tím dělat něco dá a nemusíte hned utrácet desetisíce nebo dokonce statisíce za zákroky na klinice estetické medicíny.

Botoxové injekce stojí tisícové částky a musí se aplikovat opakovaně.

Přiznávám se Vám zcela dobrovolně, že mě také tyto věty dříve napadaly. Dnes už se to naštěstí nestává. Když jsem totiž při těchto myšlenkách začala před pár lety pátrat na internetu a hledala něco na způsob jak zpomalit stárnutí tváře, objevila jsem obličejovou jógu a ta mě nadchla.

Jedná se vlastně o ANTI AGING přirozeným způsobem.

Stala se součástí mého života. Je to pro mě příjemný relax a způsob péče o sebe, který mi dělá dobře na duši. Můžu být pak většinu času klidnou vyrovnanou ženou.

Vím, že dělám něco pro sebe a zlepšuje mi to náladu. 

Obličejová jóga je soubor cvičení, které procvičují, protahují,

posilují a uvolňují svaly na naší tváři a krku.

Zahrnuje také masáže.

Jak by se Vám líbilo, kdyby Vám Vaši blízcí a přátelé říkali:

"Vypadáš dobře, úplně jsi omládla, co děláš?" 

"Ty bláho, kam zmizely tvoje mračivky?" 

"Ty používáš nějakou speciální kosmetiku?"

"Máš nějaké hladší čelo."

"Moc Ti to sluší, působíš spokojeně...!"

"Vypadáš fantasticky. Pořád stejně, vůbec nestárneš."

Ano, to byste si určitě přála, kdo by ne... 

Kdo by nechtěl vypadat dobře, vypadat mladší? Takového člověka neznám.

Co pro to můžete udělat? 

Stačí, když se sobě denně pár minut pověnujete a brzy na sobě uvidíte omlazující výsledky. 

Pokud jste příznivcem všeho přirozeného a nechcete hned běžet na botoxové injekce a jiné drahé zákroky pojďte svou tvář opět vylepšit pomocí OBLIČEJOVÉ JÓGYjednou z nejpřirozenějších metod přirozeného omlazování tváře.

Je již vědecky prokázáno, že tato metoda může

viditelně omladit tvář průměrně cca o 5 let. 

Jsem certifikovanou lektorkou obličejové jógy a ráda vás naučím jak jí s lehkostí zahrnout do vašeho života. Ukážu Vám jak je možné přirozeným způsobem zpomalit stárnutí tváře a dokonce tvář viditelně omladit. V důsledku toho se budete cítit mnohem lépe i na duši.

Proč si tuto metodu přirozeného omlazování tváře dopřát?

Tato metoda omlazování tváře je v podstatě levná. Po počáteční investici do kurzu, je dále zadarmo. Naučíte se jí a můžete jí používat doživotně. Nebudete muset urtácet finance za estetické zákroky, pokud jste o nich někdy uvažovali. Ušetříte.

Kupujete si běžně drahou kosmetiku, která slibuje na etiketé téměř zázraky a očekáváte od ní něco závratného. Bohužel k Vašemu zklamání se až tak moc neděje. Raději ani nepočítáte kolik jste zainvestovala do těchto produktů - sér a krémů.

Krém totiž hydratuje první vrstvu pokožky, ale nedostane se hluboko do dalších spodních vrstev kůže.

Obličejová jóga je takový malý zázrak. Působí právě v těchto hlubších vrstvách kůže. Cílí na Vaše podkoží a svaly. 

V žádném věku není pozdě. Začít můžete hned. Gravitace nepočká.

Čím dřív začnete, tím samozřejmě lépe pro Vás. Pokud Vás netrápí žádné známky stárnutí - bezva, můžete si udržet pěkný obličej bez velké práce do pokročilého věku. Právě tím, že budete předcházet projevům stárnutí.  Pokud už na sobě známky stárnutí pozorujete, nevadí, můžete vše zlepšit a proces stárnutí zpomalit a dokonce se omladit. 

Je to investice do sebe. Časem uvidíte skvělé výsledky.  Jak na sobě postupně uvidíte změny, bude Vaše motivace cvičit ještě větší. Však uvidíte sami. Komplimenty z okolí Vás budou hřát na duši.

Naučte se metodu přirozeného omlazování -

OBLIČEJOVÁ JÓGA včetně masáží

a další skvělou metodu omlazování - BAŇKOVÁNÍ. 

Nemusíte nikam chodit a z pohodlí domova absolvujte

ONLINE KURZ OBLIČEJOVÉ JÓGY 

Co Vám kurz přinese:

 • 1
  Rozzáříte svou pleť, sjednotíte si tón pleti a odstraníte pigmentové skvrnky
  Vaší prokrvenou pokožkou cvičením a masážemi se dostane k Vašim obličejovým svalům více živin a nové okysličené krve. Začne se Vám zlepšovat stav pleti a postupně začnou mizet pigmentové skvrnky.
 • 2
  Zjemníte si vrásky na čele a mezi obočím
  Zjemníte vrásky na čele a mezi obočím tzv. mračivky alias 11. Naučíte se uvolňovat svaly na čele a posílíte si je. Pomůžou Vám také masáže čela, které se také naučíte.
 • 3
  Zjemníte si nosorotení rýhy
  Zjemníte si nosorotení rýhy cvičením a masážemi.
 • 4
  Zvednete a vyplníte si líce
  Cvičením a posílením svalů si můžete zvednout líce a to Vás omladí. V mládí máme většinou všichni pěkné naducané plné tváře. Časem lícní svaly ochabují. Rovněž výrazným hubnutím můžeme přijít i o lícní svaly a ty se samy pak už nezvětší, pokud je netrénujete.
 • 5
  Zjemníte vrásky kolem očí
  Vrásky kolem očí jsou přirozené, ovšem můžete je zjemnit, aby v případě, kdy se zrovna nesmějete mohly být skoro neviditelné.
 • 6
  Zmenšíte podbradek nebo odstraníte dvojitou bradu
  OJ se zaměřuje hodně i na držení těla. Špatné držení těla způsobuje vyosení hlavy ze správné polohy a následně se časem může tvořit dvojitá brada. Naučíte se správné držení těla.
 • 7
  Zjemníte vrásky na krku a zpevníte krk
  Krk náš věk prozradí. Možná pečujete o svůj obličej, ale zapomínáte na krk. Tam pokožka velmi rychle ochabuje. Zvláště platyzma se musí velmi často procvičovat.
 • 8
  Zpevníte povislá oční víčka
  Pokud jsou oční víčka mírně povislá, můžete je ještě obličejovou jógou opět zpevnit a udržovat je v dobré kondici. Pokud je máte již hodně povislá, zde bohužel už nemůžu slíbit zázraky. V případě že Vás to trápí, je lepší podstoupit operační zákrok.
 • 9
  Zbavíte se otoků pod očima
  Perfektně Vám k tomu pomůžou masáže, které se naučíte a některé cviky na oči.
 • 10
  Zpevníte kontury tváře
  Časem ochabuje pleť a začínají se slévat kontury. Celá tvář jako by padá dolů. Zpružníte si pokožku a vrátíte svaly na své místo.
 • 11
  Zvednete nahoru na své místo spadlé ústní koutky
  Spadlé ústní koutky dělají dojem smutné tváře a to určitě nechcete.

Pokud jste si řekla: "to zní dobře, to mě vážně zaujalo" nebo "chci začít cvičit obličejovou jógu, naučit se masáže a baňkovat tvář", pak je pro Vás vhodný  Online kurz obličejové jógy v délce trvání 3 x 60 minut výuky obličejové jógy.

Abyste měla zajištěnou maximální péči a mohla jsem se Vám věnovat, je max. počet účastnic kurzu 6.

Kurz můžete absolvovat i individuálně. 

Co se v kurzu naučíte?

 • Rozcvičku, která protáhne krásně obličej a uvolní krční svaly
  Ano, i v obličejové józe je rozcvička 🙂 Krásně si protáhnete obličej a krk a připravíte se na cvičení. Obsahuje mimo jiné i 3 základní cviky, které procvičí celou tvář. Na rozvičku naváže základní sestava. Krk prozrazuje náš věk. Hezký dlouhý krk a narovnaná šíje je známkou mládí.
 • Základní sestavu 12 cviků obličejové jógy pro procvičení celé tváře + další cviky doplňkové
  Naučíte se základních 12 cviků, které Vám nastartují svalové tkáně ve tváři k postupnému omlazování. Na ně se časem naváže dalšími cviky. Cviků a variant cviků je v OJ opravdu mnoho.
 • Masáže obličeje
  Tyto relaxační masáže si zamilujete. Většinou se provádí po cvičení nebo na večer po odlíčení tváře.
 • Baňkovací masáže
  Baňkování Vám krásně prokrví tvář. Pokud tuto metodu zahrnete do svého rituálu péče o sebe, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Pravidelnou masáží silikonovými baňkami docílíte zdravě vypadající pleti.
 • Jak pečovat o svou pleť
  Dozvíte se jak pečovat o svou pleť a pár slov o důležitém čištění pleti.
 • Další anti aging tipy
  Prozradím Vám své tipy na kvalitní kosmetiku za rozumnou cenu a další anti aging tipy

Bonusy ke kurzu: 

 • Uzavřená soukromá FB skupina
  Tato skupina Vám bude sloužit k zodpovězení dotazů a budou zde nahrána videa, která budou zpřístupněná dalších 30 dní po skončení kurzu. Je to natolik dlouhá doba, abyste se cviky naučila a natolik krátká doba, abyste zbytečně neprokrastinovala a donutilo Vás to OJ uvést do praxe.
 • Pracovní listy
  Pracovní listy obdržíte emailem jako soubor pdf. Můžete si je vytisknout. Během kurzu si do nich můžete zapisovat poznámky. Hodnota pracovních listů je 300 Kč.
 • Tahák se cviky obličejové jógy
  Ty nejdůležitější cviky na jedné kartě ve formátu pdf - možno opět vytisknout. Hodnota taháku 50 Kč.
 • Motivační listy
  Motivační listy pro psychickou podporu, aby se Vám snadněji podařilo OJ zahrnout do běžného života. Motivace a chuť cvičit je někdy potřeba "nakopnout". Hodnota motivačních listů je 150 Kč.
 • Diagnostika tváře a vytvoření minisestavy
  Ve třetí lekci vytvoříme diagnostiku Vaší tváře a následně minisestavu základních cviků, která zabere opravdu jen pár minut. Sestava bude sestavena přesně na míru pro Vás – pro partie, které na sobě budete chtít vylepšit. Bude pro Vás vytvořená pro případ, že máte zrovna málo času. Hodnota vytvoření diagnostiky přímo pro Vás a vytvoření minisestavy na míru je 300 Kč.
 • Moje osobní podpora
  Moje osobní podpora pro Vás buď emailem a nebo ve FB skupině po dobu trvání kurzu a navíc jeden měsíc po skončení kurzu.

Kurz trvá celkem 180 min a je rozdělen do 3 lekcí po 60 min., které probíhají 1x týdně online.

Spojíme se přes Google Meet. Nemusíte si instalovat žádnou aplikaci. Odkaz k připojení Vám bude zaslán emailem před zahájením kurzu. 

Výhodou rozdělení lekcí je, že po lekci můžete zkoušet naučené cviky jeden týden doma a v příští lekci můžeme zkontrolovat jak cviky technicky správně provádíte a případné chybky napravit. Můžete se na cokoliv doptat.

Určitě chcete co nejdříve na sobě pozorovat omlazující výsledky. Proto je kontrola provádění cviků, které budete provádět, velmi důležitá. 

Kurz je pro Vás vhodný, pokud preferujete online přístup vzhledem k časovým možnostem.

Nemáte možnost zajistit si hlídání dětí.

Máte raději doma své pohodlí.

Nechce se Vám ztrácet čas cestováním.

Jste z daleka.

Vyhovuje Vám výuka online apod. 

Na kurz si připravíte:

Čelenku,  gumičku do vlasů, olejíček na masáž, zvlhčovač tváře – obyčejnou čistou vodu ve spreji či růžovou vodu,  sešit či papír na poznámky, propisku, něco k pití. Kameru na PC nastavit tak, aby Vám bylo vidět dobře do tváře, nastavit dobré osvětlení.

Doporučuji zrcadlo. 

Oblékněte si pohodlné triko s větším výstřihem. Doporučuji být odlíčená a mít vyčištěnou pleť. 

Další informace obdržíte emailem. 

Cena kurzu: 1.800 Kč

Nejbližší termín dalšího kurzu: 

čtvrtek  23.3.2023 od 18 hod.  - 1.lekce

čtvrtek 30.3.2023 od 18 hod - 2.lekce

čtvrtek 6.4.2023 od 18 hod - 3.lekce

 

úterý 21.3.2023 od 10 hod - 1.lekce

úterý 28.3.2023 od 10 hod.  - 2.lekce

úterý 4.4.2023 od 10 hod. - 3.lekce

Objednat kurz můžete stisknutím tlačítka zde:

Další informace a údaje k platbě za kurz Vám přijdou brzy emailem. 

Pokud máte dotazy ke kurzu kontaktujte mě: 

 • emailem oblicejovajoga.lenka@gmail.com
 • Telefonicky smskou či zavolat na 774 828 171
 • Přes kontaktní formulář:

Těším se na Vás!

 

Pomocí obličejové jógy můžete viditelně omladit tvář...

S laskavým svolením FACE YOGA INSTITUTE přikládám foto kolegyněk, které také propadly kouzlu obličejové jógy a omladily se.

Možná Vás napadají ještě otázky:

Mohu najít tyto informace a cviky z kurzu na internetu?

Možná byste je našla.  Stejně tak jako cviky z jógy, pilates, lekce Aj, marketingu, lekce klavíru... Já to tak ze začátku také dělala. Vyhledávala jsem si informace na internetu a hledala videa.  Ale to pro to, že před pár lety, kdy mě OJ nadchla, nebyla taková možnost najít ucelený online kurz. Bohužel jsem se nějaké cviky naučila provádět špatně a v lektorském kurzu jsem se je pak musela přeučit správně. Takže už bych to nedoporučila. Osobně mám ráda online kurzy, které můžu absolvovat z pohodlí domova dle svého tempa. Navíc nechci ztrácet čas hledáním informací na internetu, kde je dnes tisíce informací a člověk se spíše cítí zahlcený.

Záleží, zda chcete základní komplexní know how získat hned. Pohodlně pro Vás -  jako na podnose. A začít okamžitě cvičit. S mojí kontrolou a podporou. Nebo zda chcete strávit několik možná i desítek hodin hledáním různých cviků na internetu a skládáním si vhodné kompletní sestavy pro Vás. Zda oceníte možnost konzultace. Zda uvítáte kontrolu lektorem - zda provádíte cvik správně a zda je pro Vás vůbec vhodný. 

Možná ještě váháte. Přemýšlíte, co byste získala za 1.499 Kč.  Může to být např. jeden lepší krém. Jeden větší nákup potravin na pár dní.  Jedna návštěva u kadeřnice či jedna návštěva u kosmetičky.  Ve srovnání s jinými online kurzy obličejové jógy je to velmi příznivá cena. 

Mám na to vhodný věk? Není moc brzy? Není moc pozdě?

Čím dřív začnete, tím samozřejmě lépe pro Vás. Pokud je Vám např. 35 let a netrápí Vás žádné známky stárnutí, můžete si cvičením OJ udržet pěkný obličej bez velké práce do pokročilého věku. Budete předcházet vzniku vráskám atd. Pokud jste překročila věk 40 let a pokud na sobě známky stárnutí pozorujete, můžete vše zlepšit a proces stárnutí zpomalit a dokonce se omladit.  Lze začít v jakémkoliv věku, v každém věku lze pozorovat změny k lepšímu. V 50, 60, 70, 80...

Já sama se neustále vzdělávám a opět jsem v dalším online kurzu, kde se učím další pokročilé techniky omlazování a nedávno jsem viděla foto jedné 70leté dámy jak se dokázala během půlroku omladit a opravdu to byl tedy výsledek, klobouk dolů. 

Je prokázáno, že pravidelným cvičením obličejové jógy, lze průměrně viditelně omládnout o 5 let.

A ještě jednu věc jsem Vám zapomněla napsat. Obličejová jóga Vás často i rozesměje. Některé pózy a cviky jsou totiž velmi vtipné 🙂

Super kurz👍. Mně osobně velmi vyhovovalo, že byl kurz veden přes internet z pohodlí domova. Lenka je lektorka velmi profesionální, vstřícná a trpělivá. Dokázala zodpovědět a vysvětlit všechny moje dotazy. Je velmi inspirativní a jsem ráda, že jsem ji poznala.
Vladimíra Droppová Pracuje pro Dream Visage, kosmetické studio https://dreamvisage.webnode.cz/
Kurz obličejové jógy od Lenky jsem si nesmírně užila. Díky kurzu jsem si uvedomila své nedostatky na svém obličeji, a že je možné s nimi pracovat. Mít krasnou pleť bez vrásek a povislé kůže je sen každé ženy od určitého věku 😁. Lenčin kurz velmi doporučuji. Lenka vede kurz přirozeně, srozumitelně a empaticky. Je schopná se vcítit do problému každé ženy a nastavit jí sestavu cviků přímo na míru. Výhodou kurzu online je, že cvičení můžeme provádět v pohodlí domova, což každý ocení, když se zúčastní 😃. Děkuji 🥰
Pavla Ticháčkováhttps://www.energydecin.cz
Leni jsi bozi!! Moc se mi to s tebou libilo, byt v kruhu zen - uvolnene, zasmaly jsme se. Udelalas to lehce dostupne a jasne, bylo to zabavne, vsechno vysvetlis, ale ne moc, takze to neni unavne, kazda ta hodina uplynula rychle, bavilo me se na tebe divat jak jsi krasna! a mas prijemny hlas a smich, jo a mam pocit ze si vsechny ty cviky pamatuju! ja vlastne nepouzivam ten papir, coz je super, ty cviky delam asi nejvic v aute, teda ty s ocima moc nejdou, ty delam spis vecer, rano fakt nestiham... Ja vlastne ani nemam zadnou zpetnou vazbu jak to vylepsit, coz je u me neobvykle!! hahaha moc dekuji
Lucie Fialováyoga, breathwork, kundalini joga, masáže, dechové obřady www.luciefialova.com
Oblicejova Jóga s Lenkou je zábava a zároveň zajímavá činnost. Nějak si nepamatuji, že bych své svaly na obličeji předtím tak pocítila, celkový pocit po cvicich a masážích je ohromně příjemný a všechno se to snadno s Lencinym vedením učí. 😁 Baňkování byla pro mne úplná novinka a teď si můžu myslet, že mám vždy něco po ruce a bez velké námahy😉 Takže online OJ Kurz s Lenkou vřele doporučuji, cviky praktikuji při většině domácích činností, čímž dostávají ještě lepší náboj 😉
Libu Bischofg - Berlín

Potřebujete pomoc?

Napište mi na email: 

oblicejovajoga.lenka@gmail.com

nebo mě kontaktujte přes kontaktní formulář.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.