Workshopy a skupinové kurzy

Nabídka pro firmy a skupinové akce 

Zpestření a rozveselení pro vaše zaměstnance, kamarády či kolegy.

Zpestřete si program ukázkou obličejové jógy na firemním workshopu, semináři či teambuildingu. 

Domluvte si skupinový kurz. 

Některé cviky z obličejové jógy dokážou opravdu rozesmát a zlepšit náladu, což se ve skupině lidí může ještě znásobit.

Obličejová jóga - tato přirozená neinvazivní omlazující metoda začíná být čím dál více trendem dnešní doby a ženy ji cvičí po celém světě. Oblíbily si jí i některé celebrity jako Jennifer Aniston, Gwyneth Paltrow a další. 

Kontakt:

mobil: 774 828 171

email: oblicejovajoga.lenka@gmail.com

Co mohu předvést či naučit?

  • Ukázku několika cviků z obličejové jógy či kompletní program cviků pro celý obličej
    Rozcvička, základní sestava, cviky doplňkové
  • Masáže tváře
    Není nad masáže vlastníma rukama. Existuje řada masírovacích technik, které omlazují tvář. Od relaxačních uvolňujících masáží jako od kosmetičky po modelovací masáže.
  • Jak baňkovat tvář
    Tato technika významně přispívá k omlazení tváře. Rozhýbává lymfu ve tváři. Prokrvuje pokožku. Zbavuje otoků. Rozjasňuje pleť. Omlazuje.

Cena dle domluvy a konkrétních požadavků

Reference na akce se mnou:

Leni chtěla bych ti touto formou moc poděkovat za parádní kurz Obličejové jógy. Blíží se 40 a začala jsem pozorovat růžně se rýsující vrásky a říkám si: "No, kdy jindy než teď?" Miluju, když jde něco přirozeně a přírodně opečovat. A tak jsem se přihlásila. Bylo to opravdu paradní. Vždycky jsem se na naše vysílání moc těšila, protože to byl čas věnovaný sama sobě🥰 Všechny materiály máš krásně a srozumitelně vyladěné a finální osobní sekvence cviků na vybrané partie, je boží! Ženy pokud váhate, jděte rozhodně do toho, je to krásný čas věnovaný sobě samým. A to pořebujeme všechny❤️
Veronika HolišováPilates, metoda EFT www.veronikaholisova.cz
Kurz obličejové jógy od Lenky jsem si nesmírně užila. Díky kurzu jsem si uvedomila své nedostatky na svém obličeji, a že je možné s nimi pracovat. Mít krasnou pleť bez vrásek a povislé kůže je sen každé ženy od určitého věku 😁. Lenčin kurz velmi doporučuji. Lenka vede kurz přirozeně, srozumitelně a empaticky. Je schopná se vcítit do problému každé ženy a nastavit jí sestavu cviků přímo na míru. Výhodou kurzu online je, že cvičení můžeme provádět v pohodlí domova, což každý ocení, když se zúčastní 😃. Děkuji 🥰
Ing.Pavla Ticháčkováwww.energydecin.cz

Máte nějaký dotaz?

Napište mi na oblicejovajoga.lenka@gmail.com nebo volejte na 774 828 171.

Jsem tu pro Vás, ráda Vám pomůžu.