Objednávka - INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Na této stránce si můžete objednat individuální konzultaci

 • 1
  Ano
  Objednávám individuální konzultaci. Chci začít cvičit obličejovou jógu - přirozenou a neinvazivní antiaging metodu omlazování tváře. Chci se naučit se základní sestavu cviků pro celý obličej, včetně rozcvičky, cviky doplňkové a závěrečné relaxační masáže. Chci se naučit základy baňkování, které je rovněž vynikající metodou jak rozproudit lymfu ve tváři, prokrvit svaly a dosáhnout zdravě vypadající pleti.
 • 2
  Ano
  Vím, že konzultace proběhnou online. Musím mít proto připojenou kameru na svém počítači či tabletu či mobilu.
 • 3
  Ano
  Vím, že obdržím emailem před konzultacemi PRACOVNÍ LISTY jako pdf, které si mohu vytisknout a pracovat s nimi během konzultací. Jako bonus obdržím i MOTIVAČNÍ LISTY, které mi pomohou s motivací cvičit a vytrvat, abych dosáhla omlazujících výsledků, pro které jsem se přihlásila.
 • 4
  Ano
  Vím, že podpora bude trvat i po skončení VIP spolupráce ještě následujících 30 dní a mohu pokládat otázky co mě ještě napadají.
 • 5
  Ano
  Vím, že z lekcí obdržím záznam a mohu se k nim opakovaně vracet. Záznamy budou přístupné min.1 rok.
 • 6
  Ano
  Objednávám 2 konzultace po 90 min. v celkové hodnotě 1800 Kč.
 • 7
  Ano
  Vím, že platba převodem na účet trvá 2 až 3 dny. Konzultace proběhne po uhrazení platby.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Reference na kurz obličejové jógy online:

Kurz obličejové jógy od Lenky jsem si nesmírně užila. Díky kurzu jsem si uvedomila své nedostatky na svém obličeji, a že je možné s nimi pracovat. Mít krasnou pleť bez vrásek a povislé kůže je sen každé ženy od určitého věku 😁. Lenčin kurz velmi doporučuji. Lenka vede kurz přirozeně, srozumitelně a empaticky. Je schopná se vcítit do problému každé ženy a nastavit jí sestavu cviků přímo na míru. Výhodou kurzu online je, že cvičení můžeme provádět v pohodlí domova, což každý ocení, když se zúčastní 😃. Děkuji 🥰
Pavla Ticháčkováwww.energydecin.cz
Super kurz👍. Mně osobně velmi vyhovovalo, že byl kurz veden přes internet z pohodlí domova. Lenka je lektorka velmi profesionální, vstřícná a trpělivá. Dokázala zodpovědět a vysvětlit všechny moje dotazy. Je velmi inspirativní a jsem ráda, že jsem ji poznala.
Vladimíra Droppová kosmetické studio www.dreamvisage.webnode.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na oblicejovajoga@lenkamayerhoferova.cz nebo oblicejovajoga.lenka@gmail.com

nebo volejte na 774 828 171

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.